Kolejna impreza za nami. Tym razem odwiedziliśmy Włocławek i Chodecz

09.07.2015

Kolejna impreza za nami. Tym razem odwiedziliśmy Włocławek i Chodecz

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że należąca do ośrodka Oaza – stacja transportu sanitarnego AmbuTrans, po raz kolejny zabezpieczała imprezę masową. Tym razem dbaliśmy o bezpieczeństwo i bawiliśmy się wspólnie z Państwem podczas Dni Włocławka i wieczornej zabawy w leżącym nieopodal Chodczu. Na szczęście poza kilkoma poważniejszymi przypadkami imprezy przebiegły stosunkowo spokojnie i nasi ratownicy ograniczali się jedynie do udzielania porad, kontroli ciśnienia oraz zakładania opatrunków w przypadku drobnych urazów.


Nasi terapeuci leczenia uzależnień nawiązali z kolei rozmowy oraz konsultacje terapeutyczne z osobami odwiedzającymi pięknie zorganizowane miasteczko pełne straganów, namiotów i domków. Podczas spotkań indywidualnych udało im się skutecznie przełamywać opory i zwykły ludzki wstyd związany z problematyką uzależnień. Działania naszych terapeutów okazały się na tyle skuteczne, że już w dwa dni po imprezie kolejna osoba zgłosiła się do ośrodka Oaza w poszukiwaniu skutecznego rozwiązania swoich problemów z uzależnieniem.


Czekamy na kolejne zaproszenia na imprezy, które z chęcią odwiedzimy i zabezpieczymy medycznie. Jednocześnie pragniemy podziękować Państwu za dotychczasowe zaproszenia i pomoc przy organizacji różnego typu przedsięwzięć.