Leczenie uzależnienia od hazardu

Nadzieja na osiągnięcie wygranej w grach hazardowych nierzadko bywa wstępem do rozwoju zgubnego w skutkach uzależnienia. Nałogowi gracze inwestują w nałóg coraz więcej czasu i pieniędzy, zaniedbując przy okazji relacje rodzinne i społeczne, a także obowiązki zawodowe.

Wsparcie po terapii

Pomoc rodzinie pacjentów

Płatność ratalna

Szybki kontakt

Zarezerwuj pobyt

w ośrodku Oaza

od 9900 zł

+2 tygodnie gratis

Do końca miesiąca lub do wyczerpania miejsc

Skontaktuj się z nami

SPIS TREŚCI:

Profesjonalne i skuteczne leczenie uzależnienia od hazardu

Wraz z poniesionymi stratami finansowymi pojawiają się długi, a do tego dosyć często hazardzista traci pracę lub nawet popada w konflikty z prawem, usiłując za wszelką cenę uzyskać środki przeznaczone na dalsze próby zdobycia wygranej. Leczenie jest jedyną szansą na przerwanie błędnego koła, ponieważ uzależnienie od gier to nałóg, z którego praktycznie nikt nie jest w stanie uwolnić się zupełnie samodzielnie. Niezbędna jest silna motywacja do udziału w terapii, ponieważ jest to warunek powrotu do pełni zdrowia psychosomatycznego i komfortu emocjonalnego osoby tkwiącej wcześniej w nałogu.

Jak się zgłosić na leczenie uzależnienia od hazardu w Oazie?

Szybki kontakt

tel-icon (+48) 785 10 55 55

Rejestracja pacjentów 24/7. Bez skierowania.

rejestracja@osrodek-oaza.pl

Terapia dla osób uzależnionych od hazardu w prywatnym Ośrodku Oaza jest dostępna dla każdego, kto chce podjąć walkę z tym nałogiem. Aby zarejestrować się na program leczenia uzależnienia od hazardu w Oazie, wystarczy zadzwonić pod numer 530 18 70 70 lub przesłać wiadomość e-mail na adres rejestracja@osrodek-oaza.pl. Personel Ośrodka Oaza zapewnia całkowitą poufność i profesjonalne podejście do każdego klienta, oferując bogaty wybór terapii, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb osób zmieniających się z uzależnieniem od hazardu. Decyzja o skorzystaniu z pomocy Oazy oznacza pierwszy krok w kierunku odzyskania kontroli nad swoim życiem oraz rozpoczęcia drogi do wolności od nałogu.

Ośrodek leczenia uzależnień od hazardu

Jeśli zaobserwowaliście Państwo opisane we wstępie symptomy u siebie bądź podejrzewacie zagrożenie nałogiem u osób Wam bliskich, chcemy przybliżyć Wam naszą kompleksową ofertę terapeutyczną. Wiarygodną diagnozę mogą postawić jedynie specjaliści z zakresu psychologii klinicznej oraz terapii uzależnień. Zanim doświadczeni profesjonaliści z Kliniki OAZA postawią diagnozę, kładą nacisk na zrozumienie i zgłębienie indywidualnej sytuacji pacjenta, na płaszczyźnie relacji rodzinnych, sytuacji społecznej i zawodowej, stosunku do pieniędzy oraz szeregu innych czynników, których analiza przełoży się na stworzenie optymalnego – spersonalizowanego podejścia do leczenia

W Ośrodku Terapii Uzależnień OAZA wiemy, że uzależnienie jest możliwe do wyleczenia, choć wymaga szczególnie intensywnej pracy ze strony naszych terapeutów, jak i podopiecznych. Oferując leczenie stacjonarne trwające od 6 do 8 lub więcej tygodni, stwarzamy komfortowe warunki do nawiązania relacji terapeutycznych oraz do wypoczynku po zajęciach. Kompleksowa opieka psychoterapeutów, jak i bogata oferta rekreacyjna Ośrodka Terapii Uzależnień OAZA, z pewnością przyczynią się do odzyskania spokoju ducha naszych kuracjuszy.

Leczenie nałogu hazardowego będzie skuteczne, jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami. Naszym atutem jest trwające 12 miesięcy od momentu zakończenia pobytu stacjonarnego wsparcie naszych kuracjuszy w formie sesji zapobiegających nawrotom destrukcyjnych skłonności – długofalowa opieka skutkuje trwałymi rezultatami!

Stosujemy nowoczesne metody leczenia uzależnienia od hazardu, 
które dają doskonałe efekty.

Skontaktuj się z nami
info-icon

Ważne jest, by mieć świadomość, że zakończenie terapii w ośrodku „zamkniętym” to dopiero początek długiej drogi walki o życie bez uzależnienia od hazardu. Proces leczenia jest kontynuowany poprzez dalszą pracę nad sobą, uczestnictwo w terapiach grupowych lub indywidualnych, a także poprzez wsparcie społeczności osób w trzeźwości.

Opinie naszych pacjentów

Ponad 2,000

Zadowolonych 

pacjentów

Opinia 4,6 na Google

star star star star star
Navigation left Navigation left Navigation left Navigation left Navigation left

Sylwia G.

16 kwietnia 2018

Bardzo serdecznie dziękuje pracownikom Prywatnego Ośrodka Terapii Uzależnień „Oaza” za opiekę nad naszą wychowanką. Mamy nadzieję, że Państwa wsparcie i zaangażowanie pomogą jej w przezwyciężaniu trudności.

Navigation left Navigation left Navigation left Navigation left Navigation left

Hubert

16 kwietnia 2018

I tą myślą idę dalej, od czasu do czasu obejrzę się do tyłu, by nie zapomnieć, kim jestem. Dziękuję wszystkim, którzy towarzyszyli mi w podróży życia przez siebie. Dziękuję, że przy Was odzyskałem radość życia.

Navigation left Navigation left Navigation left Navigation left Navigation left

Teresa

16 kwietnia 2018

Dziękuję z całego serca za wszystko co od Was otrzymałam! Dziękuję terapeutom za przekazaną mi wiedzę, serce i cierpliwość. Dziękuję personelowi medycznemu. Dziękuję Marzence, Kasi i Oli za wspaniały wikt i opierunek.

Navigation left Navigation left Navigation left Navigation left Navigation left

Sylwia G.

16 kwietnia 2018

Bardzo serdecznie dziękuje pracownikom Prywatnego Ośrodka Terapii Uzależnień „Oaza” za opiekę nad naszą wychowanką. Mamy nadzieję, że Państwa wsparcie i zaangażowanie pomogą jej w przezwyciężaniu trudności.

Nasz prywatny ośrodek uzależnień posiada wyjątkowo
dogodną lokalizację.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą terapeutyczno-leczniczą obejmującą leczenie alkoholizmu, narkomanii oraz wielu innych, bardzo niekorzystnych dla zdrowia nałogów.

Informacje o ośrodku