Miting lekkoatletyczny „O uśmiech dziecka” – byliśmy tam

15.06.2015

Miting lekkoatletyczny „O uśmiech dziecka” – byliśmy tam

Powołana do życia „córka” ośrodka Oaza – stacja transportu sanitarnego AmbuTrans, świadcząca w głównej mierze przewozy sanitarne, otrzymała kolejne zlecenie do wykonania. Ponieważ wśród oferowanych usług posiada także m.in. zabezpieczanie imprez publicznych, masowych i sportowych, zespół pracujących w AmbuTrans ratowników medycznych i pielęgniarek, został zaproszony do pomocy w mitingu lekkoatletycznym „O uśmiech dziecka”.


Wydarzenie to miało miejsce 1 czerwca 2015 r. na stadionie OSiR we Włocławku. Organizatorem był Polski Związek Lekkiej Atletyki i Lekkoatletyczny Klub Sportowy VECTRA, a partnerami: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Prezydent Miasta Włocławek Marek Wojtkowski, który by gościem honorowym tej imprezy. W wielkim sportowym święcie dla amatorów lekkoatletyki wzięło udział około 2 tysięcy uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Imprezę swoją obecnością zaszczycili również: Szymon Ziółkowski, mistrz olimpijski, Paweł Czapiewski, rekordzista Polski na 800m oraz Anna Jesień, polska lekkoatletka, której specjalnością jest bieg na 400 m przez płotki, olimpijka i rekordzistka Polski. Nie zabrakło też wielu miejscowych działaczy sportowych, którzy na co dzień dbają o sportowy rozwój młodszych i starszych mieszkańców Włocławka.


Udział naszej ekipy oznacza, że to, co robimy jest potrzebne, a co najważniejsze – budzi zaufanie. A to z kolei przekłada się na ilość imprez, na które dostajemy zaproszenia i które zabezpieczamy medycznie. Oprócz mitingu, zespół AmbuTrans zabezpieczał bowiem w ostatnim czasie także dwa inne ważne przedsięwzięcia: „Boks na wodzie” oraz „Powiatowe zawody OSP w Chodczu”. Dziękujemy za to, że doceniają Państwo nasz profesjonalizm i chęć pomocy przy organizacji różnych przedsięwzięć.