Działamy z obowiązującymi przepisami

08.03.2013

Działamy z obowiązującymi przepisami

Wiele ośrodków posiada w swej ofercie leczenie uzależnień.


Niestety - nie wszystkie z nich działają zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie są nadzorowane przez żaden organ państwowy a ich weryfikacja jest bardzo trudna.


Dzięki naszym staraniom Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA został wpisany do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą wojewody kujawsko- pomorskiego. 

Nr księgi to:  000000152718.


Działamy więc w pełni legalnie i zgodnie z obowiązującymi normami. Gwarantujemy Państwu, że terapia prowadzona w naszym ośrodku jest bezpieczna i na najwyższym poziomie.Ponadto cieszymy się skutecznością w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków.


Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do sprawdzenia informacji na temat naszej działalności pod adresem: rpwdl.csioz.gov.pl (wystarczy wybrać naszą placówkę) lub do skorzystania z bezpośredniego odnośnika na naszej stronie www.


Decydując się na nasz Ośrodek mają Państwo absolutną pewność, że traficie w bezpieczne ręce najwyższej rangi profesjonalistów, a sama klinika znajduje się pod nadzorem odpowiednich organów kontrolujących.


Ośrodek Leczenia Uzależnien OAZA - to gwarancja wiedzy, doświadczenia i bezpieczeństwa!